STWORZENIE CENTRUM SKONSOLIDOWANYCH USŁUG REHABILITACYJNYCH

sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

TYTUŁ PROJEKTU: Stworzenie Centrum Skonsolidowanych Usług Rehabilitacyjnych - rehabilitacja lecznicza, w tym ukierunkowana na minimalizację następstw po przebytej chorobie wywołanej Covid-19 RPOP.12.03.00-16-0001/22

Okres realizacji projektu: od 09.02.2022r. do 31.08.2023r.

Projekt realizowany w partnerstwie ma na celu poprawę jakości i dostepności usług rehabilitacyjnych, w tym ukierunkowanych na minimalizację następstw po przebytej chorobie Covid-19. Główne zadania przewidziane do realizacji w ramach projektu to: Rozbudowa Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie jako wiodącej jednostki w zakresie Skonsolidowanych Usug Rehabilitacyjnych; zakup sprzętu do Centrum Diagnostycznego w Stobrawskim Centrum Medycznym w Kup oraz doposażenie 20 Partnerów Projektu świadczących na terenie województwa opolskiego usługi rehabilitacji leczniczej w sprzęt, szczególnie w aspekcie rehabilitacji poCovidowej.

Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup jest jednym z 21 partnerów realizujących projekt.